• Systematické minerály
  • Estetické minerály
  • Mini minerály
  • Maxi minerály
  • Tektity
  • Meteority
  • Zkameněliny

Služby

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám služby, které by jste mohli upotřebit při prodeji, vystavování a studiu minerálů.

Máme bohaté zkušenosti s preparováním a úpravami mineralogických vzorků, hornin a meteoritů.

Jedná se o preparovaní speciálními přístroji jako např. pískování, preparace sbíjecími a rotačními jehlami, úpravou formátu minerálu na hydraulické štípačce a diamantové řezačce.

Můžeme vám pomoci i s vyčištěním zašlých nebo znečištěných vzorků a to čištěním v ultrazvukové čističce, tlakovým vodním paprskem nebo i chemickým čištěním. (před každým čištěním konzultujeme postup se zákazníkem i případná rizika )

Zaobíráme se i zprostředkováním prodeje minerálů nebo sbírek, kde máme velice široké pole potencionálních zákazníků jak z řad sběratelů, tak i různých muzeí, škol a institucí.

Nabídněte nám tedy k prodeji či k zprostředkování prodeje Vaše minerály, přebytky nebo i celé sbírky.

Protože některé minerály jdou velice obtížně sehnat, můžeme rozeslat Vaši poptávku mým kolegům a snažíme se tyto minerály pro vás sehnat.Je i možné si objednat některé minerály, které nemám v současnosti v nabídce a já se je pokusím zakoupit či vyměnit na některé z mnoha mineralogických akcích.

Začínajícím sběratelům pomůžeme s drobnými informacemi „ do začátku „ a pomůžeme i s postupným vybudováním sbírky.Novým zákazníkům se pokusíme představit naši nabídku na mineralogických akcích nebo i při osobní návštěvě.

 

Kontaktujte nás

Jiří Špalek, Karlovarská 458, Doksy u Kladna, 273 64

Telefon: +420 602 341 134 ( od 9 do 18 hod )

E-mail: spalek@minerals.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace